Új hozzászólás Aktív témák

  • rlazol

    addikt

    válasz Warton #120304 üzenetére

    Warton - én korábban úgy értelmeztem, h a szeptemberi küldi az augusztusiak függvénye, de úgy néz ki, tévedtem.

    jano_77 - 24 csatából 2 Malinovka, az nem rossz! sőt, tekintve, h vagy 40 térkép van... Vagy úgy érted, egész héten kaptál 2-t? akkor sry. De mindenképp gratula!

    ami a szeptemberi-t illet, hát elgondolkoztató... Nekem japán és cseh tankom egyáltalán nincs, kínaiból csak a Stuart van meg, (meg kifejlesztve a Type T-34) azzal nem fogok 150k-t kiosztani. Franciából az AMX 12t-nél tartok, azzal se. Német, orosz, brit vonalon nem lesz gond, az amerikain a Bulldog/T21 kombó megintcsak kétséges hatékonyságú. Még ha sikerül is, akkor 4 tokent vennem kell, ami 28 Euro, nem tudom, még sokat kell aldunom rá.

    Matematikailag napi (8*150/30) 40k dmg és 40 kill az szintemen amúgy is azt jelentené, h egész nap a WoT előtt ülök. Még ha csak a felét csinálom akkor is necces. Szerintem október 16-án meglátom, h hogy állok és, h abból a pénzből nem lehet-e egy értelmesebb orosz prém közepest venni.

    Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

Új hozzászólás Aktív témák