Új hozzászólás Aktív témák

  • liwz_13

    csendes tag

    válasz Antonius1978 #117375 üzenetére

    Sziasztok! En is csapatot keresek, remelhetoleg idosebbeket. En 28 vagyok. Eddig hardcore fps playa voltam. Csak nemreg kezdtem el foglalkozni a WOT-al, de nagyon megfogott, mellesleg csalad mellett massal mar nem is nagyon tudok/akarok jatszani. Szinte naponta elerheto vagyok 3-4 ora raforditas mellett. Az accountot junius 3-án inditottam. A Csataim osszege ne tevesszen meg senkit, nem vagyok noob, ez inkabb strategiai MMo mint egerkattintas. Még egyelore keves tankom van ( T6 max ) de idovel minden rendezodik. Vegyesen van T6 es premium. Amint a lentebb levo linken latni lehet palyafutasom javulo tendenciat mutat.

    Aktivitasom: Kb 800 csata/ honap. Wot link: [link]

    Modok: XVM-en kivul szinte semmi. Reg rajottem hogy semmi ertelme a tobbi plusz dolognak, inkabb hatraltat a sok informacio, azota jobban is megy.

    Remelem megkerestek. TS sem akadaly, sot orulok neki, csak neha halkan tudok beszelni a gyerek miatt. Aktiv vagyok. Remelem beferek még!

    Elertek a jatekban ( nanofocus ) vagy emailben ( zsoltlizak@gmail.com ).

    Udv, nanofocus

    [ Szerkesztve ]

    Intel Core i5 4690K | ASUS Z-97 Pro Gamer | Corsair Vengeance Pro series 8GB | Gigabyte GTX 970 G1 | NZXT setup

Új hozzászólás Aktív témák