Új hozzászólás Aktív témák

  • jozefgucci1

    addikt

    válasz jagada #105202 üzenetére

    Te miről beszélsz ? Milyen több száz tank ? Nem kell minden szituációban számolni és mikor több tankal vagy éppen csatában akkor majd pont arra fogsz figyelni még a képernyőn , hogy ki mikorra tölt be . Azt akarod nekem bemesélni , hogy képes vagy több adatot figyelemmel követni a képernyőn ,de a népszerű tankok töltés idejét hozzávetőlegesen sem tudod megjegyezni ? Mindezt még megtoldva a csapattárs segítésére tett megjegyzéseddel . Az pedig , hogy nincs tiltva még nem azt jelenti , hogy elnézhető és hú de ügyes vagy , mert használod . Ezek után gondolom a jopbb egér gombot is többet használod ( Auto aim ) mint a lövést !

    Ilyen posztokkal az SG-s frissreges embereket riogasd ne engem én nem vagyok vevő erre !

    H1mpi .: Használd , mert megteheted sőt én is használok párat , mert megkönnyíti a játékmenetet ennyi .DMG panel+Jimbo célkereszt és kétsoros tanklista van jah és zoom mod ennyi .

    [ Szerkesztve ]

    Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

Új hozzászólás Aktív témák