Új hozzászólás Aktív témák

  • zodo

    nagyúr

    válasz jagada #104083 üzenetére

    Köszi a segítő véleményezést.
    Egyelőre az L/70-es löveggel használom amíg nem lesz meg a nagyobb motor aztán talán rátenném a Waffe löveget. Minimálisan nagyobb sebzés és kicsit jobb töltés idő végett vagy el kell gondolkodnom a gold használatán a nagyobb sebzéshez.

    Köszi. :)
    Ha láttad a visszajátszást akkor ismét csak a "szerencse faktort" tudnám emlegetni mert az M41 kivégzése biztosan kellett az ászhoz és egyáltalán nem tudom mit keresett azon a helyen, közvetlen előttem.

    (#104091) rlazol

    Nekem a KV-1 az első tankom amivel úgy ahogy összeszoktunk és úgy gondoltam, örök darab és megérdemel egy álcafestést. Nincs meg a teljes paletta csak nyári van rajta.
    Tudom hogy heavy ahol nem sokat tud a történeten de így szebb ha ég. :))
    Sokadjára derül ki hogy spórolósak egyesek (lásd. periszkóp pakolgatás) de ezzel nincs is baj, nem vagyunk egyformák és ha még jó darabig játszom akkor lehet nekem is megváltozik a költekezési szokásom.

    (#104096) kchryss

    Elnézést ha lámaság de ez a KV-1 változás nem épp inkább gyengítés?
    Azt néztem hogy a két patch színskáláinak értékei eltérőek.
    Én így értelmezem a látottakat:

    Elől nézet ...
    Hasán megmaradt a narancssárga 75 mm igaz kicsit döntve.
    Piros sáv 115 mm-re lecsökkent egy vékony sávba 100 mm-re plusz 65 mm-re.
    Orr tején a sárga 65 mm uv zöld 50 mm-re csökkent.
    Levették ugyan a két gyenge pontot a függőleges narancssárga részről.
    Torony előtti vízszintes felület nem változott.
    Torony pirosa gyengült 5 mm-rel, lilája 20 mm-rel míg a világos lila 0 mm értéket kapott, igaz kerekebb forma.

    Oldal nézet ...
    Nagy változást nincs de a fenti torony részletezésben írt piros és lila a gyengült pont.

    Hátsó nézet ...
    Alsó narancs szekció változatlan.
    Sárga 60 mm uv zöld 50 mm-re csökkent.
    Hátán a zöld felület megmaradt 40 mm.
    Toronyról lekerült a 40 mm pont.

    Ennyit számítana a kerekebb, döntöttebb forma hogy a papíron vékonyabb páncélzat mégis nagyobb védelmet jelent?

    Tudom hogy azonos paramétereknél sokat jelent a kerekebb/döntöttebb forma mielőtt bármire is gondolnátok. :)

    Minden esetre én csak örülők hogy a kedvencem kap egy minimális pluszt. :K

Új hozzászólás Aktív témák