Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kchryss

    addikt

    válasz zodo #104101 üzenetére

    "Ha láttad a visszajátszást akkor ismét csak a "szerencse faktort" tudnám emlegetni mert az M41 kivégzése biztosan kellett az ászhoz és egyáltalán nem tudom mit keresett azon a helyen, közvetlen előttem."
    Itt most egyáltalán nem a szerencsén múlt. Ezt szépen csináltad, jól helyezkedtél, okosan használtad a fedezéket és jól lőttél. Akinek itt marha nagy mákja volt az az AT8 akinek végig a kupakját próbáltad lőni ahol kell csak az rng az összes lövésed a szélére dobta.
    Két megjegyzés:
    1. A vk-nak elég jó az oldal páncélja is így én inkább fordítva forgattam volna be:
    Te így csináltad:

    Így talán még jobb lett volna, ezt hívják sidescrapingnek:

    De végülis a lényeg az, hogy nem így jöttél ki, ezt ne csináld:

    2. A végén a puha tankokra PzIVH és az arty egyszerűbb lett volna az auto aimet használni, mint sniperben keresgélni őket mikor ott voltak előtted. Sok auto aimes lövést akarsz látni, akkor nézd meg (#104093) Jolet hozzászólásánál a replay-t. Mondjuk ő túlzásba is vitte, ha többször vált sniper nézetbe fele ennyiszer lőtt volna mellé :DDD

    "Elnézést ha lámaság de ez a KV-1 változás nem épp inkább gyengítés?
    Azt néztem hogy a két patch színskáláinak értékei eltérőek."

    Sokat számít a döntöttség. [Itt] van egy egész jó összefoglaló erről angolul.
    A hitbox képen a színskála a páncél vastagságát jelzi, nem az effektív értéket. Ha mindenki sima lőszerrel lőne azt mondanám ez egyértelmű buff, de így hogy szórja mindenki az aranyat nem lesz nagy változás. Arannyal eddig sem volt nehét átlőni a kv-1-et eztán sem lesz az.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák