Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sinick

    senior tag

    válasz Szaki2 #114 üzenetére

    Pár éve olvastam, hogy az ilyen mikrotranzakciós játékoknál 82 dollár volt az a átlag, amit a játékosok fizettek havonta. Az a pénzösszeg határ, ahol elkezd jutalmazni felette van. Ez a határ függ a játékosok számától, a fizetősök számától és a fizetett összegektől. Most biztos, hogy többen is játszanak, többen is fizetnek, így a limit is emelkedik. Én is vettem pass-t. De nem tolok bele havonta húsz-harmincezer forintot. Gondlom, te sem.

  • Dewri

    aktív tag

    válasz Szaki2 #114 üzenetére

    Én gyakorlatilag csak nehéztankozok, mert agyhalott csapatokkal a végén rendszeresen kell egyedül 3-4-5 ellenfél ellen küzdeni. A light-medium vonalak erre képtelenek, nincs páncél, kevés a hp, de a nehezek még ilyen helyzetben is oda tudnak verni, mielőtt elhalnak.

    Azt tapasztaltam, hogy itt a Blitzben az amcsik kifejezetten sz*patva vannak, ezekkel sokkal több a rossz kör, mint a jó, nem is bírtam átlendülni az M6-on. A németek istenek, a VK3601, a Tigrisek (1-2-P), az E 75 mind embertelen kategória!! A francia-angol elmegy: random páncélzat, néha olyanokat pattintanak, hogy besírok, máskor minden beveri őket, az ágyúik kellemesek. Próbáltam a páncélvadász németeket, de nem igazán sikerül, sokkal nagyobb az xp költség, torony és spot nélkül képtelenség jól menni, más nemzetet már meg se néztem...

    Orosszal a KV1S-ig mentem, de nem igazán tűnik OP-nak, el is adtam, bár a KV vonalban látnék fantáziát majd egyszer. Ellenfélnek sem OP az orosz, az IS-ek pattognak a Tigrisekről, nevetséges töltési idő mellett. A KV 3-4 egészen jó tud lenni, de mindig szétszedik őket... IS3 ellen Tiger2-vel 1 az1 ellen simán nyertem már. A KV2 sem akkora szám, bár ha beüt, akkor beüt, ugyanez a ruszki vadászvonal is, az ISU beteg ha betalál, de ezt tudja a német t8 Rhm is és annak van hozzá tornya...

    Az orosz medek magas szinten (t8+) persze jók, de én mindig is nehéztankoztam (a wotban is, war thunderben is, armored warfaréban is), így annyira nem mozgatnak meg.

    Ezek után nagyon meglepődtem, mert a németeket szinte minden játékban elnyomják, ez már alap manapság, itt meg a Tigris 165 mm fronttal van szerelve és a német nehezekről minden pattan, mindent ütnek, elképesztő változás velük a játék a nagy wot után!! Az orosz KV1 volt a wotos kedvencem, itt meg már rég eladtam, annyira nem hozza ugyanazt... Szóval nem érzem OP-nak az oroszokat, ez a másik meglepetés, mert wg termékről van szó... Az amcsikat meg látványosan kínozzák, szomorú, hogy még egy játékba is be kell vinni a politikát. Más magyarázatot nemigen tudok erre, mert önmagukban jók lennének az amcsi járművek, de az, hogy a t8 prémium T34 10-ből 7x minimum sebzést ad le, azaz a 400-as sebzésű ágyúból szórja a 325-360 lövéseket, illetve sok esetben nem üt be a 246 átütéssel olyan tankokat, amik páncéljánál majdnem duplája ez a 246 átütés, az nevetséges... Ma mentem 4 kört a Tiger P-vel, 4x saját tier, nyolcas se jött, 3 győzelem. USA T34 tegnapi 3 körből 3x t9, ebből egyszer volt, hogy 5 a hétből, mind bukta...

    A pass-t én is befizettem. A nagy wotban hol volt valaha ilyen akció, hogy 1800 forintból kaptál pass-t? A legutóbbi battle pass fizetős része 6500 gold, +20 szint további 5000... Itt vannak az 5x szorzók, a napos/9órás/1 órás prémiumok, amiket én aktiválok, nem a rendszer. Soha nem voltak a nagyban ilyenek... A múltkori eventben FELE XP-be kerültek a 6-7-8-9-10 tankok, ráadásul nem 1-2 napig, hanem 30-35 napokig!!!!!!!!!!!! És ez ugyanaz a cég...

Új hozzászólás Aktív témák