Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sh4d0w

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz ddt500hu #6019 üzenetére

    Mivel meg a nemet ag a cirkalok kivetelevel teljesen hianyzik, lenne nehany otletem.

    Scharnhorst 8, Tirpitz 9, Iowa 10, Montana premium, Yamato max. 9, de ez is nagy joindulattal. A vilag legnagyobbja volt, nem vitas, de - szerintem - rosszabb volt, mint a Bismarck-osztaly, nagyjabol a legjobb francia es olasz csatahajokkal lehetett egy szinten, amik viszont szinten hianyoznak a jatekbol.

    Az Iowa-osztaly minden tekintetben a vilag legjobb csatahajoja volt, nehez neki ellenfelet talalni. Az Amagi meg ketlem, hogy ha elkeszul, szignifikansabban jobb lett volna mint a Kongo, mivel ugyanazon korszak termeke lett volna. Nem vitas, hogy a japan csatacirkalok eros hajok voltak es felvettek a versenyt a joval kesobb keszult amerikai csatahajokkal (pl. South Dakota), de Tier 8-ban az Amagi kicsit eros. A North Carolina szinten eros, hogy egy szinten van a Tirpitz-cel, mikozben a sebessege kisebb, sokkal rosszabb a pancelelrendezese a nemet hajonal, az agyuk torkolati sebessege alacsonyabb (amiben valoszinuleg kozrejatszik a lenyegesen nehezebb lovedek is), ami csak nagy lotavolsagon biztosit elonyt az amerikai hajonak a nemettel szemben.

    Szoval boven lehetne meg tunodni egy jobb Tier-kiosztason. Azt meg nem is ertem, hogy franciak ohne, olaszok ohne, nemetekbol csak cirkalok, kozben ruszkikbol meg boven tobb van, mint kene, gyakorlatilag 111 eve nincs flottajuk.

    https://www.coreinfinity.tech

Új hozzászólás Aktív témák