Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LK

    addikt

    válasz sith7 #44959 üzenetére

    A bombázó a legjobb benne, én is észrevettem.
    Bennem csak az fogalmazódott meg, hogy Nordic elég jó a Japó és USA cv-kel, én meg lehet hogy nem a Brittel kellett volna kezdenem ? De lehet hogy annyi van csak hogy jobban játszik velük.
    Azért kezdtem el, hogy kiderüljön számomra, mennyire nehéz maga a hajók támadásának végrehajtása. Ez teljesült, már megy. A rakétásokkal nehéz, de nekem nincsen célzás könnyítő perkem. Ha még ennél is könnyebb lenne a célzás és jobban bírná a repcsi az AA-t, még hatékonyabb lennék. Mindentől függetlenül állítom, hogy nem illenek a játékba. Nem a haterség miatt, nem érzelemből. Ettől még szeretheted őket......
    Ami miatt megy a topicban az ütésváltás már régóta, az számomra tény. Faék egyszerűségű eltalálni valakit, és ezt érzem áldozatként is. Az már más tészta, hogy az AA random, és megnehezíti a cv sorsát. A kinézett áldozat semmit nem tehet a saját érdekében. Csak ez az egy pont amivel bajom van. A többiben igazad van.
    És hogy rooooohadna meg a wg, rárepülés közben érezhetően erősebb a ruszki hajók AA-ja :DDD
    Vladivosztokot soha nem tudtam még megdobni. Már kerülöm is mint a rosszpénzt. Német cirkák is nehéz falatok.

    [ Szerkesztve ]

    "óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

Új hozzászólás Aktív témák