Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BigaC

    csendes tag

    válasz olivera88 #11709 üzenetére

    tudom, hogy téged itt szeretnek osztani, én nem tenném, csak leírom én ilyenkor mit csinálok/csináltam: (abszolút nem okítólag csak mint átlagos, wr-t néha figyelgető játékostárs aki nem elégedett az sajátjával :) )

    szóval nem egy hajóval történt, hogy megtanultam nagyjából, frankó köröket mentem vele, de sokszor vesztes volt a csata. oké, van néha, hogy tényleg agyhalott a csapat és nincs mit tenni, de az ember mindig gondoljon arra, mit csinált rosszul. a nagy sebzés/sok pénz nem mindig jelenti azt, hogy mindent megtettünk a győzelemért, hanem sokszor megesik, hogy elcsábulunk egy célpontra, közben a csapatunkat nagyon ütik, vagy foglalnak és gyűlik nekik a pont. persze ha az ember épp pénzt gyűjt/küldetést csinál és szarik a győzelemre, akkor csinálja nyugodtan (csak akkor ne panaszkodjon a vereség miatt :) ). ha fontos a győzelem (erre jó a ranked, mert erre nevel) célszerű mindig körülnézni, ki szorul segítségre, hová lehet gyorsan odaérni, van-e mellettem saját bázis, amit foglalnak, vagy ellenséges, amit kevésbé (vagy egyáltalán nem) védenek. egyébként ilyenkor érdemes az XP-t nézni, a tiéd most nem kevés, de olyan átlagos. ha bázist védesz, foglalsz, megugrik az XP-d is, és ha magas XP-vel vesztettetek csatát, na akkor valószínű tényleg gyenge volt a csapat. :)

    [ Szerkesztve ]

    WoWS: BigaCubensis

Új hozzászólás Aktív témák