Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Winner_hun

    félisten

    válasz tomazin #621 üzenetére

    Az a hozzászólás túl messze van a lassan 700 hozzászóláshoz, így csak keveset kellett visszanézni: [link] [OFF]bár összefüggés nincs vagy nemtom, ugyan úgy egy kattintás, sőt, még kedvencekbe (khmmmm ff-ban könyvjelző) szóval abban is benne van, az legalább nem tölt előző hozzászólásokat.
    Amúgy meg lusta voltam megnézni, illetve jobban megnézni a beállítást, azt hittem hogy a programban is be lehet állítani ezért nem vacakoltam vele.

    ► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

  • Winner_hun

    félisten

    válasz tomazin #621 üzenetére

    Kedves senior újonc rangú szalontai Úr!
    Az előző, magához címzett postomból kimaradt egy aprócska, ám igen fontos dolog. Amikor nekem akart segíteni, az első hozzászólásra irányított. Arra is rájöttem, hogy miért.
    Saját irományát óhajtja népszerűsíteni, mikor tudja, hogy egy blokkal* ezelőtt pontosan le volt írva, hogy hol lehet az általam kért adatokat módosítani. (Biztos vagyok benne, hogy olvasta azt a hozzászólást, mivel utána válaszolt egy előtte levő kérdésre.) Abban a hozzászólásban van ez leírva, melyet Thrawn (továbbiakban Gí (rrrRRR)) írt, de ez nem az Ön szerzeménye. Ami valójában zavarhatja, az vagy az, hogy Gí összefoglalója sokkal átláthatóbb, vagy az, hogy Önnek a topikban mért népszerűségi indexe igen alacsony és ezzel szeretett volna ezen az átlagon javítani. Ezennel megkérném igen mélyen tisztelt szalontai mester, hogy az elkövetkezendő időkben ne saját érdekeit tartsa szem előtt, hanem másokon, önzetlenül próbáljon meg segíteni. Köszönöm.

    * - alap, 30-as listázással, kombinált nézetben fórumozva.

    ► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

Új hozzászólás Aktív témák