Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • The DJ

    addikt

    válasz Pikaa #92 üzenetére

    Három dolog lehet:

    - Lehet, hogy kikapcsolható a téma beállításaiban (át kell nézni a menüpontokat (ha vannak))
    - Lehet, hogy telepítettél egy Lightbox (és társai) plugint ami automatikusan nagyítja a képeket kattintásra (kikapcsolni a plugineket, megnézni megjavul-e)
    - A téma lett ilyen hülyén megírva. Ebben az esetben meg kell keresni az ide vonatkozó PHP fájlt és abban kell módosításokat végrehajtani. Így látatlanban ezzel sem sokat tudok segíteni, viszont nem egy nagy feladat. Minimális PHP és HTML tudás kell hozzá.

    https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

  • sz.j

    nagyúr

    válasz Pikaa #92 üzenetére

    Én még csak ismerkedem a WP-vel, de én így csinálnám:

    A Média hozzáadása-kor a megnyíló Mediatár ablak jobb oldalán alul a Hivatkozás-nál NE a Média fájl legyen megadva, hanem az Egyik sem. Ha így van beillesztve a kép, akkor rákattintva nem nyílik meg, azaz nem nagyítja ki a képet.
    Ha azt akarod, hogy a képre kattintva a cikk jelenjen meg, akkor, Grafikus módnál, ki kel jelölni a képet és hivatkozást (cikk elérhetőségét) kell adni neki.

    Ui.
    Persze lehet, hogy van egyszerűbb vagy jobb megoldás is, de mint írtam én még csak ismerkedek a WP-vel és másfajta megoldást még nem ismerek.

    [ Szerkesztve ]

    Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

Új hozzászólás Aktív témák