Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • The DJ

    addikt

    válasz sz.j #3874 üzenetére

    Igen, most éppen ki lett kapcsolva a JavaScript combine/minify egy időre, azért alacsonyabb a jelenlegi pontszám. Csak pár nappal később jöttem rá, hogy nem mindig működik jól az egyedi Disqus komment jelző kódom, úgyhogy most a fejlesztővel tanakodunk, hogy ezt hogyan kellene korrigálni, addig kikapcsolva maradnak amíg nincs végleges megoldás. Viszont amikor ezek is engedélyezve voltak, akkor 95-96-os pontszámokat dobott a PageSpeed Insights és nem kicsit meglepődtem, mert W3TC mellett meg se tudtam közelíteni ezt, pedig ott aztán mindent jó alaposan körbejártam. A 100/100-hoz is csak pár kép újratömörítése kellene meg egy minimális struktúra módosítás.

    Mindenkinek bátran merem ajánlani ezt a plugint, már a varázsló futtatása után is érezhető lesz a gyorsulás és a pontszám növekedés. A wpszaki kupont használva pedig szinte ingyen van az egy domaines licensz, szóval akinek üzleti oldala van vagy fontos a weboldalának keresőkben elfoglalt helyezése az szerintem bátran tegyen egy próbát. :K

    https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

Új hozzászólás Aktív témák