Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    veterán

    válasz MrTwister #1015 üzenetére

    Csak ez túl lassú, és fele ennyi probléma se lenne, ha letesztelték volna normálisan.
    Ne érts félre tudok én mással is játszani, csak nem ennyi hibát vár az ember kiadáskor egy játékban.

    Még ha nem is ők maguk, de arra biztos van rá mód, hogy pár diákot-gyakornokot felvenni órabérért 2-3 hétre, titoktartással. De ez csak 1 példa.
    Teljesen biztos vagyok abban amit korábban írtam, az érdemi fejlesztés az elmúlt 1-2 évben volt, így kimaradt egy csomó korábban beígért dolog + elég bugos ami kijött.
    Sosem tudjuk meg, de le merném fogadni, hogy igazából még januárban sem volt kész teljesen a játék, és amikor 2 hét türelmet kértek, az nem csak a bugokra ment el, mert nem így kaptuk volna meg.

    Gyenge az angolom, de nekem az jött le: kivették, és majd más formában visszajön valami.
    Ugye korábban szó volt housingról, kamera elforgatásról, gamepad támogatásról, stb. és van amit ezekből már a Kickstarteresek kifizettek előre. Megjelenéskor nincsenek, később ki tudja? Szerintem a bugírtás teljesen felborítja az ütemtervüket. Mert ennek kell az elsőnek lennie.

    Úgyhogy én a nerfen fenn sem akadok, az természetes. :)

    Ne értsetek félre, a játék amúgy tetszik, jó ötletek vannak benne, a harcok is jók... de sok embert elfog tántorítani a vásárlástól az a Steames Vegyes értékelés is (11 nap alatt majdnem 20000 ember értékelése lett Vegyes).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák