Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LordX

    veterán

    válasz Intruder2k5 #30050 üzenetére

    Úgy értem, az aktuális fizikai sebességnek kb. 60%-a ami TCP/IP szinten kihasználható. Ha 300 Mbps-t tudná bármi is tartósan, akkor 180 Mbps-el lehetne rajta fájlokat másolni. A 300 Mbps kb. rézdróttal összekötött adó-vevő esetében ki is jön, az az ideális eset. (próbáld ki..). Vagy ha mindkettő Faraday kalitkában van egymástól 1 méterre, vákuumban. Az AP-től a szobában 10 centire levő device már nem ideális, csak "jó".

  • moli1984

    csendes tag

    válasz Intruder2k5 #30050 üzenetére

    Sziasztok!
    lenne egy kérdésem: Adott egy asztali PC win7-el, eddig Digi betárcsázós net volt rajta, aztán T-Home Routeres szélessávó állandó kapcsolatos. Na ezek megszűntek most pedig WIFIn keresztül szeretnék netezni, volt próbálva TP-LINK TL-WN721N, meg Netgear wpn111, meg egy gépbe helyezős vmi Atheros kártya és egyikkel sem tudok netezni.... Nem talál wifi hálózatot egyáltalán. A Netgearnak saját wifi kezelője van azt meg elinditom és rögtön kilép. Rámegyek a hibaelhárításra és azt írja, h az illesztőprogrammal vannak problémák.
    Pedig próbáltam a kis cd-jéről feltelepiteni a driwert, aztán leszedtem a gyártó honlapjáról a drivert, probáltam win7, vista, majd xp driverrel és nem akar semmiképp hálózatot találni, semmit és azt írja, h valszeg a driver rossz.... Ezzel az a problémám, h van egy másik asztali PC azon ugyan az a win7, majdnem azonos konfiguráció és azon minden gond nélkül megy mind a 3 alternatív wifi mód....
    Valaki tud tanácsot adni, h mitévő legyek? drivert töröltem, majd visszaraktam, frissitettem, stb... és nem jött össze. Ezen kívül van egy beépített lan kábelnek hely a gépbe, prbáltam letiltani, engedélyezni és sehogy sem ment.... Esetleg valakinek tippje? Köszönöm előre is!

Új hozzászólás Aktív témák