Új hozzászólás Aktív témák

  • REDeath

    őstag

    Sziasztok, van egy kis (nem is kicsi) gond a géppel :(
    Egyik napról a másikra iszonyatosan belassult az xp betöltődése. Az asztal kb. ugyanannyi idő alatt jön be, csakhogy utána kb 2-3 percenként indulnak el az indításnál induló progik.(automatikus indítás) pl msn 3 perc kb...
    Mégrosszabb hogy nincs net :W hardware-es hiba kizárt mert linuxon van netem.
    Legelőször csak az lett gyanús, hogy a Sunbelt Personal Firewall nem indult el. Aztán ha kézzel elindítottam akor eltünt a net. reboot, aztán lett net, tuzfal kézzel indít így is volt net. Ma reggel már sehogyan sem volt net :O Ja és szerintem fölöslegesen sokat használja a vinyót, mer pl akármit elindítok pl firefoxot, nézem lcd-t ház elején, vinyó pörög-pörög-pörög, aztán szép lassan elindul ff.
    a vinyóm elég töredezett lehet, de attól nem kéne hogy egyik napról a másikra így meghalnia mindennek.
    ja és a net ipconfig/ release .. /renew hatására sem támad fel. megnéztem a dns serverek működnek, tudom őket pingelni (mármint a szolgáltatómét) de mintha nem tudná feloldani a címeket :( itt gondoltam hogy szolgáltató lehet, de akor linuxon hogy megy? :((

    Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

Új hozzászólás Aktív témák