Új hozzászólás Aktív témák

  • Sylo

    tag

    Sziasztok
    Lenne egy két kérdésem remélem van köztetek aki tud válaszolni meglehetősen nagy gondomra, mert már az idegbaj kerülget.
    Szóval van egy laptop 3gb ram 667 Mhz intel centrino 2 Ghz procc és egy integrállt intel GM965 chipset es vga kari benne aminek alapból van 128 ramja és még hozzácsap a rendszerből 256 ot (vista alatt ez problémamentesen müködik is) de xp alatt összesen lát a video kártyából 128 ram ot.
    Ez miért van?
    A másik dolog xp alatt lett 3 olyan dolog amiről a gépnek lövése sincsen hogy miaz (ismeretlen ezköz) azt mondja rá. oké ezzel se foglallkozok mer tudtommal müködik minden beleértve webcam, chipset driver telepitve + ami lényegesebb rendszer dolog azt feltelepitettem.
    következő...
    Directx 7 be a call of duty 2 hibátlanul müködik Directx 9 el szaggat mint az állat
    Call of duty 4 töltés közben kifagy viszont vista alatt fut!
    Ami létezik a video kártyához driver szerintem mindegyiket kipróbálltam már.
    Másik dolog: vista alatt a Man hunt címü játék else indul és pedig elméletileg vista kompatibilis XP alatt hibátlanul megyen. :) Szóval remélem érthető ahogy leirtam, ha mégse kérdezzetek szeretném ha valaki segitene megoldani ezt a rejtélyt. Köszi előre is mindenkinek aki segit!

    http://hacker.hupont.hu/

Új hozzászólás Aktív témák