Új hozzászólás Aktív témák

  • Magimano

    aktív tag

    válasz Bash #2601 üzenetére

    ok. értem.
    de az userhiba kicsit tulzás.
    a vistával kezdetben elég sok macera volt. és egyes hardwerekkel még mindig az van.
    és hát azért tudjuk hogy mekkora gépigénye is van. tehát nem feltétlen mindig az user a hibás.
    az sp2 es windows az mükszik. de ehez kellet egy sp1 is meg pár év...
    amikor kijött az Xp az sem volt tökéletes.
    és ha jol tom akkor jövöév közepén jön az sp1 a vistához ami valjuk be nagyon nagyon hamar érkezik az XP-hez képest.- tehát nem biuztos hogy csak nekem van vele bajom. és nagyon valószínű az is hogy pontosan ezért tolták ki az xp értékesitési dátumát fél ével.
    és hogy miért használok vistát? mert már untam az XP-t

    laptopon azért más a helyzet. laptopba nem lehet csak ugy hip hop kicserélni ezt vagy azt.

    ami a szerencsétlenkedés illeti relatív.
    mert ugye mikor kijött akkor elég sok szép dolgot mondtak rola meg látta az ember hogy egész jó. meg mondjuk abéták is elég bíztatóak voltak. és csak azért nem térek vissza az Xp-re mert ha (igen hülye voltam mert mindeki montd hogy nem szabad megvenni le is lehet töltni. ez igy vagy csak akkor meg nem fer szidni ha nem legális :) )
    megvettem 31 ezer pénzért akkor már nem fogom visszatenni azt az xp-t amit anno 3 pénzért vetem főiskolán a campus keretén belül.

    "Nem kötözködés, de ha egyszer azt mondod, hogy szar, néhány órával később pedig azt, hogy ugyanaz az operációs rendszer 1,5 hónapja tökéletesen működik, akkor szerintem valamelyik nem stimmel." igazad van odatehettem volna hogy relatív mert jelenleg 1,5 hónapja fenn van. igy hivatalosabb lett volna

    ööö remélem mindet leirtam :)

    @ Nokia N95 @  iPhone 3GS @  MacBook White @ Mi ez? Hagymásbab? NEM KRUPLISHAL! @

Új hozzászólás Aktív témák