Új hozzászólás Aktív témák

  • attilav2

    őstag

    válasz Воланд #1 üzenetére

    Nos nyomogattam egy lumia 820-at, próbálgattam a navicomputert és a maaloo-t. A navicomputer desktop sync része nem működött, pedig azt írta a szinkronizálás rendben lement de nem tölti át a térképet a navimapperből. A maaloo működik az sd kártya Map könyvtárába másolt térképpel(.gemf), ezt a könyvtárat nekünk kell létrehozni. Nyomvonalrögzìtést is próbáltam a maalooban, működik ahogy kell, lehet szüneteltetni a rögzítést. Azonban arra nem jöttem rá hogy a track fájlokat hogyan tudnám kiexportálni a fájlkezelők által nem olvasható belső memóriából, importálási lehetőség persze van.
    A maaloo meg tudja jeleníteni a már rögzített nyomvonalakat a térképen, ki is választhatjuk melyiket. Waypoint rögzítès érdekesen van megoldva, a térkèp egy tetszőleges pontjára nyomunk és a menüben lehet, de hogy aktuális gps pozìciòhoz hogyan rögzìthetek útpontot arra nem jöttem rá vagy nem tudja. Ezek mellett a korlátok mellett szerintem túrázáshoz jobb az android, egyelőre. Persze a redmi 1s sel sem vagyok teljesen elégedett mert nagyon gyorsan merül, lehet hogy hosszútávon a 730 jobb lett volna, és lehet hogy a windows10-el sokat javul majd a rendszer és feloldják az idiòta korlátozásokat, pl hogy az alkalmazások nem írhatnak az sd kártyára és stb. Márciusban elméletileg jön a miui v6 a redmi-re ami majd javítja a talán a hibákat legalábbis remélem.

    [ Szerkesztve ]

    -||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

Új hozzászólás Aktív témák