Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kekesi132

    tag

    Üdv!

    Úgy néz ki egy bug miatt a OneDrive betölti majdnem az egész SSD-met, amelyen a Windiws van.

    Egy másik topicban (Flash SSD) kaptam segítséget, ezek alapján próbáltam eltávolítani a programot, azonban nem sikerült törölnöm.

    A vezérlő pult-ban hagyományos úton is megpróbáltam eltávolítani, ami azután, hogy a feladatkezelőben kilőttem a prigramot sikerült, de a hiba megmaradt.

    Ezért az OneDrive mappa tartalmát is el kezdtem letörölni, de azon belül nem enged mindent eltávolítani, mert arra hivatkozik, hogy a fájlok amiket törölnék futnak a Windows intézőben. Viszont fogalmam sincs, hogy mit ért ez utóbbi alatta, a feladatkezelő szerint semmi nem fut aminek köze van a OneDrive-hoz, törölni még se tudom a megmaradt fájlokat, a telepített programok között pedig nincs ott, amit manuálisan töröltem visszaállítható, mert a lomtárban van, de nem tudom mit kéne most csinálnom. Az SSD-n még mindig semmi hely nincs szinte, elméletben az OneDrive miatt, de azt nem tudom lepucolni, így most fogalmam sincs, hogy mit csináljak.

    Itt az eddigi előzmény a másik topicból:
    https://m.prohardver.hu/tema/flash_ssd_osszefoglalo_az_1_hsz-ben/hsz_29292-29292.html

Új hozzászólás Aktív témák