Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mihione

    őstag

    Sziasztok!Nekem valami gebasz van a win10 1803-as buildel,forza motorsport 7 és horizon 3 egyszerűen nem fut vele rendesen.Már csináltam egy teljes win reinstallt-dduval kipucolt és telepített friss nvidia driver.i5 2500k,gtx 970 van egyik napról a másikra jelentkezett a hiba.Előtte 60 fps-el futott mindkettő,most fél perc alatt elkezd lecsökenni az fps 45-ről majd pár másodperces fagyás és beesik 7 fps-re,amit tart is,ha megnyitom a mapot ismét felugrik 60-ra de a játékban visszaesik 7-re.túlmelegés nincs,türelem se sok már...annyit már sikerült javítanom rajta hogy nem esik be 7 fps-re csak 25-30 körül mozog,kivettem és beraktam a ramokat.Amit mág megfigyeltem hogy ahogy elindul a tényleges játék egyből telehányja a vramot 4 gigával,amikor meg beesett 7 fps-re akkor leürült 3,5 gigára.Csak ez a két játék csinálja ezt,a többi jól fut.Szerintetek mi lehet ez?

    Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

  • mihione

    őstag

    válasz #86564352 #85223 üzenetére

    Defendert letiltottam,legalabbis az antivirus kereso reszet.Es kiprobaltam a csgot,ott nem ilyen drasztikusan rossz a teljesitmeny mint a masik ket jateknal de szemmel lathato lagok vannak benne.30 korulre is be tud esni az fps,atlagba meg 120 korul tartja a hardverigenyesebb palyakon.Panorama ui elott jatszottam vele utoljara de akkor vajsiman futott 200 koruli fpsel.Van egy 2016-os win10-em azzal kiprobalom majd mit mutat,de jo lenne egy 1709-es build :/

    Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

Új hozzászólás Aktív témák