Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kékes525

    félisten

    válasz MaxxDamage #99793 üzenetére

    Az nem lehet, hogy a driver booster segített? Azt már régóta használom és eddig rendesen működött. Másrészt fejlett visszaállítási rendszere van és minden fontos adatot közöl ahhoz, hogy dönthessek az adott driver elfogadásához, vagy elutasításához.
    Az Advanced System Care 12 nem igazán tetszik, mert ha elfogadom a felajánlott javításokat, akkor olyanokhoz is hozzányúl, amit nem szeretnék. Például feleslegesnek ítélte a Firefox automatikus frissítését, a dropbox syncronizálását, holott ezek fontosak számomra. Ezeket látom, hogy megcsinálná, viszont nagyon sok olyan beállításhoz nyúlna, amit nem mutat meg, hogy pontosan mit csinálna. A registry tisztítása az esetek döntő többségében felesleges. Az ilyen programok (legalábbis a jobbak), csak olyan registry beállításhoz nyúlnak, aminek törlése nem okoz kárt, de mivel a Windows ezeket jól kezeli, eltávolításuk felesleges. Amelyek mélyebben nyúlkálnak a registryben azok pedig tévedhetnek, mert rendkívül sokféle hardver, szoftver, beállítás és user szokás létezik, ezek mindegyikét pontosan ismerni lehetetlen. Pedig szükséges lenne ahhoz, hogy biztosan, hiba nélkül javítsa a fontosabb registry bejegyzéseket. Ezért szerintem továbbra sem ajánlott az Advanced System Care használata.
    Persze a te helyzetet vészhelyzet volt és ilyenkor meglehet próbálkozni az ilyen programokkal. Ha a hibád gyakran előfordul, akkor segíthet, mert ezekre fel lehet készíteni a programot.

    Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

Új hozzászólás Aktív témák