Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FistXL

    aktív tag

    válasz TRob1 #98392 üzenetére

    Én nem kötözködni szeretnék, pusztán megemlítettem, hogy az Auslogics sokkal alaposabb munkát végez, mint a beépített töredezettségmentesítő, ez alatt értem, hogy a játékok betöltése némileg gyorsabb, ha az Auslogics-al csinálom a töredezettségmentesítést, mintha a beépítettel tettem volna, és úgy alapvetően a fájlok elérése is valamivel gyorsabb. A Windows Update-eket meg persze, hogy szidom, hiszen bár újabban ez egyre kevésbé fordul elő, de legszívesebben kivágnám a gépet az ablakon, mikor játék közben kidob az sztalra, hogy újra kell indítani a gépet a frissítések telepítése miatt... Internetet pedig nyílván használok, de 10 éve kb csak legálisan töltök gépre cuccokat, egyetlen egyszer történt az, hogy Doom-ot gyorsan le akartam húzni netről, rákattintottam mindenféle csili-vili banner-re és már jött is a vírus... de egyébként nem, soha nem lett még attól vírusos a gépem, hogy netre volt engedve :DDD
    Sajnálom, hogy az jött le, hogy kötöm az ebet a karóhoz a saját hülye szokásaimmal, de nem gondoltam arra, hogy ezek miatt lenne néha brutál lassú a gépem... sőt, még olykor örültem is neki, hogy mivel tiltva van a Defender, nem frissít megállás nélkül. Értem, hogy teljesítménynövelés, biztonsági rések foltozása, de igazán csinálhatnák ezt diszkrétebben, mert részemről igen nagy kihatással van egy rendszer alapvető megitélésére.
    Továbbra is meghallgatom a javaslataitokat, meg is fogadom őket, amennyire ez lehetséges.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák