Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cs1csó

    félisten

    válasz Elar #88114 üzenetére

    SOHA sem szoktam lehúzni a HDD-t DE a régi Windows ÖSSZES particióját törölni kell tiszta telepítésnél, mindet (nekem egy 120 GB-os SSD-re telepítem a Windows-t és telepítésnél ez a NULLÁS lemez a nullás lemezhez tartozó összes particiót törlöm addig ameddig csak egy darab nullás lemez lesz - azaz egészben látom az SSD-met, aztán ezt kijelölve folytatom a telepítést a Win majd újra felosztja magán ahogy akarja)

    A hiányzó driver-re esetleg futtad le az IOBIT driver booster Free-t - fontos elég huncut program úgyhogy ha megtalálja a hiányzó driver-t CSAK azt telepítsd fel vele a többit amit frissíteni akar nem szükséges főleg akkor nem ha amúgy jól működik a géped ezután a programok és szolgáltatások közül törölheted is.

    gyulank

    A Vezérlőpult - Programok és szolgáltatások - Windows szolgáltatások ki- és bekapcsolása - itt be van egyáltalán kapcsolva a 3.5-ös?

    Salex1

    Frissítéseket keres - tipikusan hajnalban :(( - Annyit megtehetsz hogy a frissítések optimalizálásánál az aktivitási időt úgy állítod be hogy a frissítések keresésére egy szűk intervallum legyen amikor tudod, hogy be van kapcsolva a gép. Jobbat nem tudok, esetleg ne altasd, a Windows elég hamar bekapcsol - a gyorsindítást nem komálom de a te esetedben lehet hasznos -

    Az MS mentségére legyen, tudták hogy ez az agresszívebb frissítési mechanizmus sokaknak nem fog tetszeni de kénytelenek voltak meglépni mert a korábbi Windows-oknál rengeteg sebezhető gépet eredményezett a kevésbé agresszív megengedőbb rendszer azaz sokan baxtak frissíteni. "Meeer minek aaa?" alapon persze ha letérdelt a rendszer akkor meg ment az MS szidása.

    Talán ez most egy kicsit átbillent a túlsó oldalra, de sajnos sokan pl. úgy használják hogy mindig altatják és csak nagyon rövid időre kapcsolják be a gépet - a gyárilag beállított aktivitási időben - és az aktivitási időn kívül soha sincs bekapcsolva ezért kénytelen felébreszteni a gépet.

    khaos

    Teljes csend, passz, nekem egy FIFA 18 MOD nem is indul vele úgyhogy teszem is vissza a 1803-ast.

Új hozzászólás Aktív témák