Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Anonymus23

    veterán

    válasz raidx #24252 üzenetére

    Szia,
    Sajnos az sem jó, ha így próbálom, akkor azt a hibaüzenete dobja, hogy "hiba az azonosító új értékének írásakor".
    Ha jogosultságot akarok adni hozzá, akkor meg azt mondja, hogy nem vagyok jogosult jogosultságot adni sem, módosítani meg végképp nem. Ugyanezt csinálja csökkentet módban.

    Mondjuk most már ott vagyok elbizonytalanodva, hogy nem-e kell az ESET-et törölni előtte.
    Csak a külföldi fórumban se válaszol erre a kérdésre senki, a leírás meg (számomra) nem egyértelmű.

    ;) - The Power of the Light Side

  • Anonymus23

    veterán

    válasz raidx #24252 üzenetére

    Na végre megvan a megoldás az ikonok elrendezésére.
    Végül is a tenforumson lévő megoldás működik, csak ott volt egy mondat, ahol a CHANGE-re kellett kattintani, és én meg nem értettem, hogy melyikre, de mint kiderült a TULAJDONOS-t kellett megváltoztatni.

    Ha valaki meg akarja csinálni, nekem így működött
    1., regedit indítása rendszergazdai jogokkal
    2., Kikeresed az alábbi 2 helyet:

    HKEY_CLASSES_ROOT\Wow6432Node\CLSID\{42aedc87-2188-41fd-b9a3-0c966feabec1}\InProcServer32\

    HKEY_CLASSES_ROOT\CLSID\{42aedc87-2188-41fd-b9a3-0c966feabec1}\InProcServer32\

    3., Jobb klikk az "InProcServer32"-re, "Engedélyek" / "Speciális", a megjelenő ablakban a felső sorban Tulajdonos, és ott klikk a Módosításra, Itt beírod a saját felhasználódat klikk a névellenőrzésre, majd OK.
    4., Engedélyek ablak alatt klikk a "Hozzáadásra", hozzáadod a saját felhasználódat, "Teljes hozzáférés" bepipálása, alul az "Engedélyek alkalmazása....." bepipálása, majd OK/OK/OK
    5., Dupla klikk az (Alapértelmezett)-re, átírod az "Azonosító értékét" erre:
    %SystemRoot%\system32\windows.storage.dll
    Majd nyomsz egy OK.

    A 3-4-5. pontokat mindkét helyen meg kell csinálni, majd kilépsz, berendezed az ikonokat, és mehet az újraindítás, és az ikonoknak az általad elrendezett helyen kell lenniük.

    ;) - The Power of the Light Side

Új hozzászólás Aktív témák