Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • [CS]Blade2

    addikt

    válasz coco2 #135494 üzenetére

    Régóta Win 10 van. Annó a telepítésnél az első napon azt nyomtam be, hogy helyi fiók nevet adok meg. Egészen tegnapig ezzel nem is volt semmi gond. Tegnap a frissítés után hozta be gondolom azt a felületet amit ma egy tiszta telepítésesnek hozna fel.
    Az első az volt, hogy tegyem alapértelmezettnek az Edge-t, de arra engedett nyomni egy olyat, hogy köszi nem, a jelenlegi beállítások maradjanak, majd volt valami felsorolás, de azt tovább nyomtam, aztán jött az e-mail-es hülyeségével, hogy adjam meg vagy regisztráljak Microsoft-fiókot... aztán alul volt egy gomb, hogy emlékeztessen majd 3 nap múlva.
    Az a gondja, hogy én helyi fiókkal vagyok bent.


    Ezt hozta ki, és a folytatásra lépve ba...tott a fiókkal.

    Azt az új tálca melletti örökséget kikapcsoltam, az reménytelen. Kiszedtem belőle a motorsport.com-ot is, és azóta a frissítésre lépve marad az a pár hír amit előtte felhozott. Gondolom csak arról a 12 vagy 13 weboldalról tud híreket felhozni, én viszont abból egyiket sem olvasom soha így pedig sz*rt sem ér nekem.
    Ha megadhattam volna az általam látogatott híroldalakat, akkor megtartottam volna az időjárással.
    Ha valakinek sikerül mégis rávarázsolni egy prohardvert vagy egy origot, az szóljon.

Új hozzászólás Aktív témák