Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    válasz King Unique #122446 üzenetére

    + Látom az előző válaszban leírtakat nem olvastad el rendesen, mivel ha csoportházirend és 1903 —► 1909 upgrade, akkor ott pont említve van a WUfB és az ott lévő lehetőségeknél a "Select the target Feature Update version". Ahol ha pl. 1909-es verziót adsz meg, akkor célirányosan azt fogja felajánlani a Windows Update. Ha a jelenleg telepítettel (1903) megegyezőt, vagy régebbit, akkor meg nem fog felajánlani funkciófrissítést egy újabb verzióra.

    Micsoda aláírás... :))

    [ Szerkesztve ]

  • C. s.

    addikt

    válasz King Unique #122446 üzenetére

    Hogy érted, hogy állítólag? Hazudok? Milyen bizonyíték kell? Hidd el, hogy jobban is el tudnám szórakoztatni magam, mint hogy ezzel vergődjek! :D

    Az első 2 alkalommal ezt adta: IRQL_GT_ZERO_AT_SYSTEM_SERVICE, a harmadiknál ezt: KERNEL_SECURITY_CHECK_FAILURE

    Le is fényképeztem a monitort, de most töltőn van, nem tudom átrakni a képeket. A készítésük időpontja: 19:38 - 20:18 - 20:58.

    A verzióváltás szokta megviselni. Észrevettem, hogy valamit nagyon dolgozik a háttérben (főleg a háttértár, de a proci is), aztán elkezdődött a kékhalálozás. Amikor sikerült fölszenvednie az 1903-at, megjavult. Máskor is ez volt, azért (is) utálom ennyire a verzióváltást. Az sem tetszik, hogy nem értesített a próbálkozás megkezdéséről, mert akkor nem idegeskedtem volna, hogy mi leli, talán még segíthettem is volna valahogy, bár nem tudom, hogyan.

    Köszönöm a linkeket, a jövő héten tudok vele foglalkozni.

    Igen, a Konfigurált frissítési házirendek megtekintése alatt valóban kilistáz ezt-azt. Van ötleted, honnan áshatom elő? Eddig a gpedit.msc paranccsal csináltam, de ott csak az a néhány van, amit mutattam is, és nem befolyásolják a frissítéseket.

    Hol van pl. ez beállítva?
    "Illesztőprogramok kihagyása a Windows minőségi frissítéseiből
    Forrás: rendszergazda
    Típus: csoportházirend"

    (#122447) King Unique:

    Hát az előfordulhat, mivel nem megy olyan jól az angol, mint a magyar. :) Főleg, ha szakszöveg. Köszönöm, hogy leírtad a lényeget! Majd kezelésbe veszem.

    "Micsoda aláírás..."

    Egy kicsit elsült az agyam, majd begyógyul! :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák