Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jozsi252

    veterán

    válasz King Unique #121280 üzenetére

    Köszönöm a szokás szerint nagyon részletes leirásod! Épp azért nem akartam más programhoz folyamodni, mert egy Win10 miatt ami x napig lesz rajta a pendrive-on, nem láttam létszükségét.
    A telepítés meg minden rendben van, csak igazából arra irányult a kérdésem hogy lehet-e különbség a 128GB-os pendrive-nál aközött hogy MCT vagy Rufus-al csinálom. De arra hogy egy alkalom erejéig az MCT formázza-e meg vagy a Rufus mindegy.
    Alaplap cserénél egyszer megszívtam már, azóta mindig teljes install megy az ssd-re. Ennyi időt rászánok hogy a rendszerrel minden rendben legyen.
    Volt hogy már csináltam telepítőt a 128GB-os pendrive-ra, és utána a lemezkezelőből újra tudtam belőle exfat-ot csinálni. Nem kellett parancssor hozzá.

    Doky586
    Nem szokott gond lenni szerencsére, de jobb vigyázni. Látom nem tudlak meggyőzni a NAS-sal kapcsolatos dologról, hogy mellette mennyire felesleges a nagyobb pendrive-ra a win meg drivereken kívül mást rámásolni.
    Nyugodtan mondhatom hogy egy NAS, főleg egy Synology minden téren iszonyat jó szolgálatot tesz!
    Sajnos nem olcsó, de nagyon jó dolog.

    hhgygy
    Nincs jobb dolgod mint minket baszogatni? Adok egy kéziszótárat, vágj rá egy lyukat és... innen a fantáziádra bízom. :)

    iPhone 13 Pro Max

Új hozzászólás Aktív témák