Új hozzászólás Aktív témák

  • #58000384

    törölt tag

    válasz King Unique #976 üzenetére

    Tanulságos :) Szinte pontosan ugyanezt zongoráztam végig én is párszor fórumokon, csak éppen választ nem kaptam, mikor például írtam, hogy az eddig használt Skype felmegy ám 8-ra is, nem kell az appot használni.

    MoP_FX 57: Ha ott a Win7, ami elnyerte a felhasználó tetszését mindenben, és fizetett is érte, meg 2020-ig támogatott, akkor mi a bánatért akar egy olyan rendszert használni, ami más elgondolás alapján működik? Használja azt, ami bevált, aztán ha gondolt egyet, akkor próbálja ki az újat, de ne a régit keresse benne, hanem lásson az orrán túl is. Ha meg a felhasználókra lenne bízva az egész, akkor még mindig az XP SP5 lenne használva (nézz vissza pár topikot valahol, hogy a Win7 megjelenésekor is a "jó öreg XP" volt a menő).

    "Én ki merem jelenteni, hogy a felhasználók zöme nem rajong a változásokért."
    És ez így is van, mint ahogy a fenti példák mutatják. Viszont ez nem jelenti, hogy meg kell rekedni egy bizonyos koncepciónál, ami még alapjaiban a Win95 idején keletkezett. A Win 8 pedig nem kidobta ezt, hanem átalakította. Anno én kifejezetten utáltam a csempéket, az appokat Powershell-ből töröltem rögtön, de végül megszerettem a kezdőképernyőt, mert baromi könnyű kezelni, és gyorsabban is találom meg a programokat. Arról nem is beszélve, hogy tökmindegy milyen változásról van szó, ha nem az Apple találja ki, akkor népharagot von maga után (hogy ne Windows-os példát mondjak, ott a Unity felület az Ubuntun). Olyan lassan hajlandóak elfogadni a változásokat az emberek, hogy kellett egy átmeneti Me, Vista és 8 is, hogy pozitív véleménnyel legyenek az adott rendszerről.

Új hozzászólás Aktív témák