Új hozzászólás Aktív témák

  • TRob1

    veterán

    válasz aerol #96070 üzenetére

    Pl. én anyum pillanatok alatt megszokta anno ~3 éve, egyszer sem mondta h win 7 vagy win8 kell neki vissza. :)
    Ennél jóval gyengébb konfigokon is szépen megy.
    Egyszer volt adateltűnés a win10 használók nagyon kis százalékánál (tudom, az is számít), és csak és kizárólag a win10 által létrehozott "alap" mappákból (downloads, pictures…) Ha valaki eleve nem ezeket használja (szerintem a többség nem), akkor nem is volt ilyen gond.

    Itthon 3 gép van, mindegyiken kezdetektől win10, mindig mindegyik updatelve, soha egyik sem szart be update után. Anyámnál ugyanez. Öcsémnél ugyanez. Mindenki másnál akit ismerek ugyanez. Én személy szerint soha nem találkoztam még senkivel akinek ilyen jellegű gondjaik lettek volna, mindig csak olvastam, mint te is (nem azt mondom h nincs ilyen, csak személyes tapasztalatom nincs ilyen hibákkal (kopp-kopp)).
    Kivéve egyetlen eset, mikor egyik ismerősnél egy régi amd-s gép makkant meg egy update után, de ez meg az a bizonyos "hazudott a specekről az amd az MS-nek, ezért lett xar az update" eset volt. De ez is helyreállt, javított update meg később felment. Azóta sincs gond.

    ¤ R'n'R ¤

Új hozzászólás Aktív témák