Új hozzászólás Aktív témák

  • Воланд

    titán

    válasz worxland #919 üzenetére

    "épp ezért az esetleg még szükséges fejlesztések úgyis elkészülnek a hetes alá, onnan meg nem lett volna nagy kunszt átrakni a módosításokat a nyolcasba (tízesbe) is."

    aztan amikor jon a 11-es, vagy akarmelyik nagyobb update akkor meg azert ne vegyuk ki, mert eppen az elotte levo x-edik rendszer meg mindig tamogatott es akkor mar ez is legyen az. es akkor igy tovabb a vegtelensegig. meg akkor is, hogyha esetleg a desing-be nem illik bele.

    "Pont tíz sor kód lett volna a Desktop mellett az Aero-t is kikapcsolni az RT-t futtató kütyükön."

    nincs kikapcsolva a desktop sehol. majd talan ki lesz a 10-essel, bizonyos kijelzomeret alatt. majd kiderul jovore. de amig nincs kesz az rt-s office, addig a desktop is marad. amugy x86-os tanletbol tobb van, mint arm alapubol.

    "1. szerverek iszonyatos többségén Win 7 fut és nem 8.x"

    a serverek iszonyatos tobbsegen nem win 7 es nem is win 8 fut, hanem 2008 - 2012, de ezek kozos kodra epulnek az asztali os-ekkel.

    "3. GUI != Aero, így végképp nem értem, mit akar ez jelenteni? ."

    nem irtam sehol, hogy a gui egyenlo lenne az aeroval. az aero csak egy eleme a gui-nak.

    "Hogy jobb Aero nélkül vagy azt, hogy jobb egyáltalán GUI nélkül, mindent Powershellből megoldani"

    utobbi.

    "Azt meg ne próbáld nekem magyarázni, hogy a csempék a vállalati vevők számára lettek kitalálva"

    ezt nem is ertem, hogy miert irod. a csempe meg mindig az erintokijelzos feluletekre lett kitalalva.

    [ Szerkesztve ]

    "Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

Új hozzászólás Aktív témák