Új hozzászólás Aktív témák

  • Roxkex

    senior tag

    Sziasztok!

    Tegnap újra húztam a Windows 10-et és eljutottam oda hogy használatba venném a Posta és Naptár appot.
    Az az hozzá adnám a 3 google accountot amit hozzá szoktam adni.
    Abból 1iket tökéletesen hozzá tudja adni viszont a másik kettőt sehogy se. Tök mind1, hogy csak azt az egyet akarom hozzá adni vagy már van hozzáadva de akkor se tudja hozzáadni és ezt a hibakódot nyögi ki magából a rendszer: "0x800000b" -
    Érdekes, hogy a reinstall előtt is csinált ilyet viszont ott létrehoztam egy másik windows profilt ahol simán hozzá tudtam adni mind a 3 accountot. Viszont most szeretnék 1 profilon maradni és itt nem tudom hozzáadni a másik kettőt.

    Esetleg valaki más is tapasztalt már ilyet ? Nem igazán érdem, hogy ez most mi a fene :( Esetleg valami megoldás ötlet ? Szeretnék maradni a fent említett app használatánál viszont ha ennyire szerencsétlenkedik akkor váltok Thunderbirdre....

    Szerk.:
    Amiket megpróbáltam már:
    1. Posta app resetelése - nem segítet
    2. Posta app letörlése (Powershell) majd reinstall - nem segített
    3. Windows app troubleshooter - nem segített (sőt csak hátráltatott mert MS accountot igényelt)
    4. [link] - "dism /online /add-capability /capabilityname:OneCoreUAP.OneSync~~~~0.0.1.0" módszer szintén nem segített

    Amire gondoltam, hogy imap / pop ként hozzá lehetne adni. Valami ezzel se volt kóser egyébként, illetve így hiányozna az, hogy a naptárt is tudja szinkrózni :(

    [ Szerkesztve ]

    Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

Új hozzászólás Aktív témák