Új hozzászólás Aktív témák

  • ArthurShelby

    addikt

    Sziasztok!
    A gépemben (lenovo z500) 16GB RAM van, ezért kikapcsoltam a lapozófájlt, hogy ne foglaljon helyet az ssd-n (és ne használja fölöslegesen).
    Firefoxot használok böngészésre, és kb 2*20 lap volt megnyitva. Youtube videót néztem, közben kajáltam. A géphez minimálisan hozzákoccintottam a tányért (nem tudom ennek van e valami jelentősége), és a laptop kikapcsolt, utána nem bírtam bekapcsolni.
    Hallottam, hogy csinál valamit a gép, de kép nem volt, így hosszú kikapcs gombbal kikapcsoltam. A novo gombbal sem tudtam belépni a biosba/uefibe, mert kikapcsolt kb egyből. Majd próbálkoztam ki és bedugott táppal.
    Végül szét kellett szednem a gépet, hogy az akkut lehúzzam, most már jó. Miután bekapcsoltam lapozófájl problémát jelzett, az eseménynaplóban ezt látni.

    Mi történhetett pontosan, kell-e valami miatt aggódnom, és állítsak-e valamin?

    Nem tudom számít e, de tegnap telepítettem a vmware-t, de kb már egy napja be volt zárva.

    A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

Új hozzászólás Aktív témák