Új hozzászólás Aktív témák

  • #86564352

    törölt tag

    válasz King Unique #81717 üzenetére

    Jó lenne ha értenéd a folyamatot:

    1. leír valaki bugokat, én is leírok kapcsolódva, a Windows-ról van szó
    2. ugyanazok általában megjelennek hogy unalmas a bugokról a rizsázás
    3. szerválok vissza ennyi erővel ha unalmasnak találjátok nem kell reagálni rá, de kényszeresen hozzászóltok mindig, én örülök te, Geth elégedetten használjátok, én és mások sajnos nem mindig
    4. személyeskedés a vége, ti legalább kulturált ellenvéleményt írtok, ez sajnos nem mondható el minden topikolóról, lásd pc360 mit művelt Kékessel aztán még hazudik hogy ő "senkit nem támadott közvetlenül", hát én kérek elnézést helyette pofám leszakad milyen gerinctelenség :U

    Engem is zavar ám amikor meséket költenek rólam:

    "akkor neked meg ennyi erővel kb. semmi nem felel meg és mindenen csak problémázol... "

    Ez színtiszta kitaláció a részedről, csak ma is századszor említettem én használok pl. Defendert mert jónak tartom, van amiben az Edge tetszik, és világosan leírtam vannak jó ötletek a rendszerben csak még tovább kellene gondolni. Nagyon furcsának találom amikor pozitívumokat IS írok, ti mindig előadjátok én CSAK állandóan fikázok mindent. Ez egyszerűen hazugság!

    Tényszerűen kérdezlek, például szerinted nem gáz évi két szőnyegkihúzás után nem közli a rendszer mit állított vissza alapra, milyen funkciót vettek ki stb.? Nem gáz, arányaiban szerte a neten hányan panaszkodtak fekete képernyőre, kékhalálra, audio-mikrofon gondokra, hányan mentek vissza muszájból 1709-re?

Új hozzászólás Aktív témák