Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    válasz #86564352 #81726 üzenetére

    Nekem nem kell ám megmagyaráznod ezt az állítólagos folyamatot, aszem régebb óta követem ezt a topikot, mint te és lehet jobban tudom, hogy mi megy itt, általában ki miket szokott írogatni ezzel kapcsolatban... A körülbelült pedig egyébként pont azért írtam az előbb, mert valóban nem mindig csak negatívan nyilatkozol, de túlnyomórészt inkább úgy. Szóval nem kell megint ezt a hazugság mantrát nyomatni, mintha nem lenne semmi valóságalapja. Ha pedig személyeskedésről van szó, akkor azért nem kell félteni téged sem, ha jól emlékszem írogattál már korábban egyet, s mást többek között pl. nekem is... :U

    A kérdésre válaszolva, az évi 2 build upgrade valóban kicsit sűrű és az is kissé izé, hogy kivesznek bizonyos funkciókat, mint pl. a számomra érdekes ReFS fájlrendszer támogatása. Viszont azt nem mondanám, hogy teljesen kihúzzák a szőnyeget és az upgrade után minden elállítódik, mindent a-tól z-ig a 0-ról kell újra belőni. Érdekes módon megmaradtak nálam legutóbb is a telepített programok és az alapértelmezett alkalmazások. Olyan dolgokat viszont visszakapcsol, mint pl. a gyorsindítás (fast startup), de az nem újdonság, már egy Windows 8-8.1 upgrade-nél is így volt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák