Új hozzászólás Aktív témák

  • pc360

    addikt

    válasz #42098752 #68399 üzenetére

    Maradjunk annyiban, hogy téged sem kért senki, hogy elévült hozzáállást terjessz. Azért vagyok ilyen határozott a témában, mert én is sokáig kitartottam a 7 mellett (volt is egy nem túl kellemes kommentem a 10-ről itt, a topikban, ha jól rémlik), tehát abszolút megértem a tartózkodást, de én ezen a saját tapasztalatok miatt már túlhaladtam. A 10 valóban gyermekcipőben járt 2 éve, most viszont már más a helyzet. Kellemesebb telepíteni, kellemesebb használni, és már semmi esetre sem térnék vissza. A 7-et támogató hardverek java része megy is 10 alatt, aminek nincs nagyobb követelménye, ezért mindössze egy dolgot tudsz tenni: kipróbálni... Az, hogy te mit gondolsz róla, nem hiszem, hogy bárkit izgatna. Egy HW topikban sokkal érdekesebbek a gyakorlatból desztillált információk.

    Rápakolod egy pendrive-ra a telepítőt, bedobsz a gépbe egy SSD-t, lefuttatod az installt, aztán utánanézel, hogy miket tudsz, és érdemes beállítani (ehhez két ajánlott program: Winaero Tweaker, O&O ShutUp10), és tapasztalsz te is. Aztán vagy megy, vagy sem, nyilván innentől fogva a hardvereid és az oprendszer kooperációján múlik a dolog, és szerencsére nem vélemény-alapú a végkifejlet.

    [ Szerkesztve ]

    Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

Új hozzászólás Aktív témák