Új hozzászólás Aktív témák

  • SenorDave

    tag

    Sziasztok olyan kérdésem lenne,hogy mostanság elég sok minden szerepel az eseménynaplóban.Amiket google segítségével sem igen tudtam orvosolni.Érdemes foglalkoznom velük?Válaszotok előre is köszönöm. :R (win10 pro 64bit)
    A többit szerencsére már sikerült javítanom.

    A(z) helyi rendszer tanúsítványa a(z) ************* ujjlenyomattal lejárt vagy nemsokára lejár.

    Windows Hello for Business provisioning will not be launched.
    Device is AAD joined ( AADJ or DJ++ ): Not Tested
    User has logged on with AAD credentials: No
    Windows Hello for Business policy is enabled: Not Tested
    Local computer meets Windows hello for business hardware requirements: Not Tested
    User is not connected to the machine via Remote Desktop: Yes
    User certificate for on premise auth policy is enabled: Not Tested
    Machine is governed by none policy.

    A szolgáltatás nem indítható el. System.NullReferenceException: Az objektumhivatkozás nincs beállítva semmilyen objektumpéldányra.
    a következő helyen: SetupAfterRebootService.SetupARService.OnStart(String[] args)
    a következő helyen: System.ServiceProcess.ServiceBase.ServiceQueuedMainCallback(Object state)

    A(z) DefenderApiLogger valós idejű munkamenet háttérfájlja elérte a maximális méretét, így az új események addig nem lesznek naplózva, amíg nincs elegendő tárterület. Ezt a hibát gyakran az okozza, hogy valós idejű módban indítanak nyomkövetési munkamenetet, de nincsenek valós idejű feldolgozók.

    A BITS szolgáltatás hibába ütközött az internetátjáró-eszközzel való kommunikáció során. Ellenőrizze, hogy az eszköz megfelelően működik-e. A BITS a rendszer legközelebbi újraindításáig nem próbálkozik az eszköz használatával. Hibakód: 0x80004005.

    A(z) alkalmazásspecifikus engedélybeállítások nem biztosítanak a(z) Helyi számára Aktiválás engedélyt a COM-kiszolgálóalkalmazáshoz. CLSID:
    ********
    , APPID:
    *******
    , felhasználó: DESKTOP-******\Home, SID: *********, cím: LocalHost (helyi állomás, LRPC használatával), futtatási alkalmazástároló: Nem érhető el, SID: Nem érhető el. Ez a biztonsági engedély a Komponensszolgáltatások felügyeleti eszközzel módosítható.

    [ Szerkesztve ]

    -PS3/4 gépek tisztítását, pasztázását vállalom. 3 kerület .Írj bátran!

Új hozzászólás Aktív témák