Új hozzászólás Aktív témák

  • Wolfskin

    őstag

    válasz quailstorm #60835 üzenetére

    "Méretnél én ezúttal is képet vártam volna," -sajnos azt nem tudom lementeni, nem fogja a print screen :(
    viszont arra jöttem rá, hogy valamiféle dinamikus méretezéssel teszi ide a kis képernyőfotókat, megtartja az egyes ablakok eredeti alakját és minden esetben kitölti velük a rendelkezésre álló teret. ami nekem borzasztó zavaró, olyan, mint a dinamikus szélességű tab a böngészőben, sosem tudod, hogy hol van a keresett oldal (főleg ha 100+ van megnyitva).
    ezt jó lenne kikapcsolni, bár szerintem ez a win szempontjából fícsör, nem bug. :W

    a képmetszésénél sokszor csak vágólapra kell, valahova beilleszteni, ezért gyorsabb a hypersnap, mást nem próbáltam, amióta ez van jó. szeretem az állandóságot, ameddig lehetett a win 98 dizájnját használtam (win 10 alatt sajnos nagyon béna a classik skin, a kontrasztos meg olyan, mint egy sakktábla, :W talán egyszer lesz egy normális, hagyományos, addig marad ez a kontraszttalan, vakító fehérség :( )

    átküldtem privátban a legrégebbit, amit hétköznap használok, meg az ünnepi verziót, ha kipróbálnád, hogy neked ment e képkivágást (area) a 2. monitorról.

    a TC (norton commander, ha-ha) meg a legjobb dolog, amióta feltalálták a windowst...

    [ Szerkesztve ]

    ''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

Új hozzászólás Aktív témák