Új hozzászólás Aktív témák

  • quailstorm

    nagyúr

    válasz Wolfskin #60750 üzenetére

    A grafikai hibát szeretném látni a saját szememmel.

    (#60751) King Unique: Windows 8.1 U3 alatt (ez a jelenlegi verzió), nincs szükség gépházazásra. Még megvan a teljes vezérlőpult, asszem a speciális újraindítás meg a záróképernyő és a felhasználói ikonkép amit Metro appban cseréltem.
    10 alatt se az a baj, hogy UWP, hanem hogy ocsmány és funkcióiban erősen megvágott, netán még vissza is küld a vezérlőpultba.

    Rendszer mélyére leásásnak én nem nevezném, hogy a DPI csúszkát áttették UWP-be, ha többet szeretnél, viszadob a vezérlőpultba. Ezt inkább hanyag munkának hívnám.

    8.1-et a géphez adott 3 oldalas prospektust el nem olvasók szidták a start menü hiánya miatt, plusz volt néhány átgondolatlanság. A Start gomb kellett a távoli elérés miatt is, a kikapcs gomb is el volt dugva túlságosan. A 8.1 U1 viszont kipofozta az összes zavaró hiányosságot.

    (#60752) DarkFater: 6.5 már Win7 alatt sem megy, nem jelenik meg a fölső ikonsor. A legál nem legál kérdést nem értem, hiszen a licenszet nem kell újra megvenni egy új verzióhoz, a frissítés jár.
    A trial összes korlátozása is egy kérdés...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák