Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    Szüleimnek van egy lenovo g5070 es laptopja, amin win10 van, mivel a 8 kezelése katasztrofális szerintem.

    A laptop nem nagy szám i3 4ggb ram, és 7200 hdd, de azt gondoltam hogy sima böngészésre csak elég lesz pár évig.
    Nos az a helyzet hogy rohadtul nem, olyan lassú néha rajta a win hogy megőrjít, ők viszont nem veszik észre mert nincs viszonyítási alapjuk.
    Ma reggel azzal hívtak hogy lassan 2 órája restartol. Újraindítottam (hosszan nyomva a bekapcs gombot) és mikor indult a win installátl pár win frissítést. Ezt érdemes lehet kikapcsolni?

    A kérdés az lenne hogy nincs valami ismert hibája ennek a windowsnak, amit esetleg ki lehet kapcsolni, hogy a gyengébb laptopokon ne tartson egy örökkévalóságig a be és kikapcsolás.
    Volt hogy filmet akartak nézni, ami lefagyott 10 perc után, és akkor sem lehetett újraindítani, ott az aksit kellet kikapni, de restart után ment szépen.

    Szerintem a win7 nem szarakodna ennyit, de arra már nincsenek driverek a touchpadhoz, és hangszórókhoz, stb.

    Ez egy 110.000FTos laptopt volt 1 éve kb, Nem értem miért gyártanak ilyen szemetet, semmire sem lehet használni. Böngészésben a lassan 3 éves telefonom gyorsabb nála, pedig az sem egy top márka. :(

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák