Új hozzászólás Aktív témák

  • Crvsh3R

    senior tag

    Sziasztok!

    Segítséget szeretnék kérni. Az Anniversary Update-et a kiadás napján felajánlotta nekem a Win 10 Windows Update-en keresztül, próbáltam telepíteni WU-ről 3-4x, majd Windows Media Creation Tool-al is próbáltam frissíteni, de minden esetben hibakód nélkül, csak egy hibaüzenettel befejezte a telepítését (frissítést nem sikerült telepíteni). Mondom oké, tegnap nekiálltam tiszta telepítésnek. Itt kezdődött igazán a kálváriám, mivelhogy azóta az E:\ meghajtómon (nem rendszerlemez, 1 TB WD Black HDD) a legtöbb mappához már olvasási jogom sem volt. Hosszabb kutatás után olvastam, hogy másoknak is akadt ilyen gondja, megoldásnak a BeOwner nevű programot és az ICACLS parancsot hozták fel. Nos, ez szép és jó, most már elérem a fájlokat (az elsőt használtam), de most mindenkinek adott teljes jogot mindenre a meghajtón. Nincs valami mód arra, hogy a mappákon nullázzam az engedélyeket a rendszer általi alapértelmezettre? Gondolom a jelenlegi állapot nem a legbiztonságosabb a vírusok és egyéb kártevők szempontjából. Több problémám is van Anniversary Update óta (eddig semmi gondom nem volt Win 10-el), de jelenleg ez a legnagyobb eddig. Kezdek besokallni...

    Segítségeteket előre is köszönöm!

    Samsung Galaxy A52s 5G || Steam: Crvsh3R || Nintendo Switch OLED || NS friend code: SW-6235-6627-3408 || Hirdetéseim (Switch kiegészítők, stb.): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/crvsh3r/index.html

Új hozzászólás Aktív témák