Új hozzászólás Aktív témák

  • #78032384

    törölt tag

    válasz jenei1994 #44612 üzenetére

    Ez állandó hitvita. Mire használod a gépet? Warez játékok torrentről, ipari letöltés? Valaki az összetett, fizetős nagy programokra esküszik pl. Eset, Kaspersky. Különben egyre jobb a beépített Defender. Józan ész, reklámszűrő malware listával, ha nincs szükséged rá a Flash legyen kikapcsolva, ne torrentezzd le a scarlettjohanssonnaked.exe-t hanem inkább nézd meg az Under the Skin c. filmet. ;] Adataidról legyen mindig backup. Ha valami gyanús, akkor a Malware Antibytes ingyenes részével is megvizsgálhatod a gépet. A Defender előnye nem zaklat, évek óta nem volt vele gondom, se vírusom. Sok más ingyenes AV szinte már spamként működik. Szerintem Avast és AVG csak hulladék. Talán Avira? Bár nem vagyok képben, lehet már az is elindult a gagyisodás útján. Ha teszel fel akkor inkább fizetőst, Kaspersky havi kódok szoktak lenni magazinokban. AV topikban is érdeklődhetsz, persze ott azt mondják a Defender nem jó.

    (#44615) Én is így. Párszor újságkód alapján feltettem teljes Kaspersky csomagot, 5-6 hónapig használtam. Full scan és semmi. Tehát a Defender+Adblock+Józanész Edition 2016 tette a dolgát. Egyébként Kaspersky már túlbuzgó volt néha, pl. egy sima The Verge oldalnál dobálta a popup üzenetet téves jelzéssel tanúsítvány miatt. Panda és Avira volt még tavaly amit teszteltem, nem emlékszem melyik de nyaggatós volt az is a saját reklámjaival. Repült is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák