Új hozzászólás Aktív témák

  • vlevi

    nagyúr

    válasz westlake #41608 üzenetére

    Szerintem meg van ez oldva normálisan. A kumulativ updatek is kapnak verzioszamot (10586.110, 10586.215, 10586.420, satöbbi). Nem ismerem a belső mukodést, valszinunek tartom, hogy a frissites csak a megfleleő verziohoz tartozot tölti le.

    Dimond: gyorsinditas lesz a gond, érdemes kikapcsolni. Kapcsoldi ki a hibernálást, az felszabadita a hibernacis filet a c meghajtorol, megszűnik a hibrid alvas, és a gyorsinditas is. De ha ezek neked kellenek, akkor elég csak amgyorsinditast kikapcsolni.

    Kisokka: Az alvás (és sokmás dolog) nálam sem százas. Otthagyom a gépet, nem altataom be, és tényleg van olyan, hogy csak a desktop van benn, de nem alszik el 1-2 óra mulva sem. De van olyan, hogy 10 perc után nem kapcsolja ki a moncsit, de fél ora után, elmegy alvásba :F
    Lexebb az, amikor terabytenyi lomot másolgattam ide-oda, mert vettem új vinyót. Közben elmentem ebédelni. Mire visszamentem, bealudt :W persze felébresztéskor még neki állt feljebb, hogy megszakad a masolas, meg usb baja van.

Új hozzászólás Aktív témák