Új hozzászólás Aktív témák

  • ot93

    senior tag

    Üdv,
    Miért van az, hogy Win 10 alatt a gta v laggol, miközben win 7-nél viszonylag ritkán...
    Full ugyanazok a beállítások ugyanazzal a hardverrel, de win 10 esetén időnként belaggol és az átlag 45-50 fps helyett lesz 35-40 de ez elég észrevehető pedig elméletben a 30 fps még folyamatos (megjegyzem, hogy a doom demo 30 fps-el is elég játszható marad, itt az elképzelhetetlen ). Na most éjszaka viszonylag jó, ez számomra érdekes, mert akkor meg sok árnyék van de mégis általában 50 fps körül van. Aztán a vidéken is jó általában, inkább csak a városban jön elő és ott is legtöbbször nappal... win 7 esetén nem volt (csak minimális fps esés, de nem észrevehető)
    A konfigom i3-3220, HD7770 1Gb, 8Gb RAM, és a HDD-ről megy a játék nem ssd-ről. vga driverből a legfrissebb 16.6.1 van fent, ami mondjuk béta, ez lehet gond? Mert win 7 esetén a 15.7 volt fenn, aztán mikor kb. 1 hónapja frissítettem win 10-re akkor először felraktam a 16.5.1-et, de azzal nem játszottam, majd a 16.6.1-el játszottam először...
    Mi lehet az oka? előre is köszi.

    Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

Új hozzászólás Aktív témák