Új hozzászólás Aktív témák

  • MaCS_70

    félisten

    Na, újabb, nem kicsit bosszantó, sőt, a munkát jelentős mértékben ellehetetlenítő hibába futottam bele.

    A helyzet ugyanis az, hogy a nem A4-es lapokra rossz pozícióba nyomtat a Win10-es.

    Az elmúlt bő 20 évben nagyon precíz űrlapkitöltő sablonokat gyártottam, milliméteres pontossággal tudtam velük nyomtatni.
    Windows 10 alatt viszont számomra eddig megmagyarázhatatlan módon több centis csúszások vannak, mégpedig mindegyik nyomtatóval, még akkor is, ha a gyári drivert telepítem fel.

    Példa: LC6-os boríték: a feladó a papír fölé kerül, a címzett a boríték vízszintes tengelyére.
    A nyomtatóim középre rendezik a borítékokat, de nem az a gond, hogy most meg a szélre szeretne nyomtatni, mert ténylegesen kb. félútra kell tenni a borítékot a szélső és a középső pozíció közé.

    Egyszerűen nem értem. Win8.1 alatt értelemszerűen jól megy minden: azonos fájlból, azonos nyomtatóval, azonos driverrel, sőt, azonos szövegszerkesztővel -- mert mindegyik forrásprogrammal ezt csinálja: Word 2000, Word 2016, SotMaker 2016.

    Ez mi lehet????

    MaCS

    Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

Új hozzászólás Aktív témák