Új hozzászólás Aktív témák

  • chester91

    senior tag

    válasz vlevi #32816 üzenetére

    Erről egy fejlesztő beszélt nem olyan rég, elmondása szerint addig nem fogják törni magukat a fejlesztők, amíg 4-500 millió felhasználóra fel nem duzzad a win10 platform. Persze ez egy valaki véleménye, de ezzel viszont magyarázható a win10 erőltetése. A Microsoft is tudja, hogy ahhoz, hogy értelmes, teljes értékű WinRT appok készüljenek, nagy bázisra lesz szükség. Ez az úriember azt is kifejtette, hogy a WinRT appok világa fejlesztésben könnyebb, kevesebb munka, és szebb dolgokat ki lehet hozni, mint a Win32 alkalmazásokkal. Jómagam távol állok a fejlesztéstől, így kénytelen vagyok elhinni ezt neki, ha van valaki, akinek ezzel konkrét tapasztalata van, azt szívesen meghallgatom. Nem néztem utána, jelenleg mennyi a bázis, de remélhetőleg elérjük a fenti minimumot, és akkor hurrá. Ezért is lett egységesítve az Áruház, ezzel is számszerűen nő a bázisérték. Ami elkészült, és korrekt, azok szerintem jól használhatóak, van néhány ilyen alkalmazás, amit rendszeresen üzembe helyezek, van benne potenciál.

    „Az emberiség ostoba nézetei közül a legostobábbak azok, amelyekkel a jó körülmények között élők a szegények szokásait kritizálják” Herman Melville

Új hozzászólás Aktív témák