Új hozzászólás Aktív témák

  • edari

    őstag

    válasz Feri1977 #27055 üzenetére

    Hát vannak bajok.

    "Azért kémkednek így meg úgy, hogy a felhasználók problémáit elvileg észrevegyék és megoldják"

    Igen, azokat amik több embernél is előfordulnak. Nálad szerintem user error van elég erősen, mert nevetni fogsz, de nálam minden ok.

    "tényleg nem érdekel senkit az Edge, mert úgy szar ahogy van"
    Én azt használom, elvagyok vele.

    "skype meg amit beletettek megint fejeltős, mert saját sykpe alkalmazást "
    Hát ebben kételkedek. Tudod, nem mindenki ért a gépekhez, OS-ekhez, nekik ez áldás.

    "virtualizációs környezetet tettek bele bravo, szerintem ez se érdekel sokunkat.."
    Ezt is használom, köszönöm.

    "A cortana mag hab a tortán, akármelyik ügyfelem hozta a gépét szervizbe, mondta életében nem fogja használni, inkább a rendszer lenne használható végre..!"

    Ez mindent visz. Tudod, a hülyéknek bármit adhatsz, nekik soha semmi nem lesz jó. Szerintem azt se tudja hogy mire való.

    Az a baj veled, hogy azt hiszed hogy egyedül te használod ezt az OS-t. De nem! Még egy pár millióan, és lehet hogy többségük elégedett vele (se te se én nem tudhatjuk). Meg még az is baj, hogy valószínűleg a sok user error miatt szar a géped. Nekem érdekes nincs bajom a w10-el.

    Felkéne kelned: nem te vagy a világ közepe, ha csak neked van ennyi bajod, akkor elkéne gondolkozni azon hogy a te készülékedben van a hiba.

Új hozzászólás Aktív témák