Új hozzászólás Aktív témák

  • mobilizmo

    addikt

    Sziasztok!

    Rákeresve elég sok egér problémát találtam, ezért bevallom őszintén nem tudom van-e köztük olyan amivel én küzdök. A4Tech G10 egér hibátlan (más gépeken legalábbis) illetve más vezeték nélküli egér (vezetékessel még nem volt alkalmam tesztelni) ugyanezt produkálja. Indítás után van egérmutató, mozog is, de nem érzékeli. Hiába kattintok ikonra nem indul, ha start menüre kattintok kinyitja, de ott már bármire rámutatok nem érzékeli. Egy idő után rájöttem, ha elindítom a feladatkezelőt, akkor annyit javul a helyzet, hogy az asztalon lévő ikonokat tudom kezelni az egérrel, de a start menüben nem változik a helyzet. Bizonyos -nem túl sok, 10 perc, negyedóra- idő elteltével újra "élesedik a probléma, ekkor már nem tudok váltani egérrel az elindított programok között. ismét (újra)indítom a feladatkezelőt és ismét részben megoldódik a probléma. Viszont ha már egy elindított programban vagyok, akkor ott bármeddig működik, feltéve, hogy nem lépek ki az asztalra, vagy nem akarok másik programra váltani. Tehát a start menü egyáltalán nem használható, kikapcsolni sem tudom az egérrel a gépet. Elvileg nem kellene, hogy vírusom legyen, comodo firewall, nod32 párost használok és bár szoktam keményebb helyeken járni, nem kattintgatok ész nélkül. És majd' elfelejtettem az egyik legfontosabbat. Ez az egész nem azonnal a win10-re frissítés után jött elő, csak hetekkel később, nem mernék rá megesküdni, de mintha egy frissítés után kezdődött volna. Persze azóta is minden frissítést telepítek hátha megoldódik a dolog, de eddig nem sajnos nem. Ha valakinek van ötlete mit tehetnék (egyelőre az újratelepítést még mellőzném), kérem írja meg. Előre is köszönöm.

    Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

Új hozzászólás Aktív témák