Új hozzászólás Aktív témák

  • nyunyu

    félisten

    válasz poli27 #15348 üzenetére

    4 napig nem hasznaltam a 8.2-es gepemet, mert videken voltam.

    2-3 napja irtatok, hogy a desktop skalazodasi problema megszunt, mert kijott ra a frissites.

    Ehhez kepest ma raneztem a WUra, talalt 3 frissitest, de mar az elsonel elhasalt, masik kettot le se toltotte, manualisan noszogatni se nagyon lehet.

    Kozben Talca tulajdonsagainal beallitottam, hogy kis ikonokat hasznaljon, erre az alkalmazasok ikonjait szanaszet torte, mintha minden harmadik sor/oszlop hianyzott volna az ikonbol. (Ugyanezeknek az ikonoknak semmi bajuk 7 alatt)
    MSPaint is eleg erdekesen jelent meg 100% skalazas mellett, kepernyon 75%-ra kicsinyitve jelent meg a PrintScrrel tolt kepernyokep, kozben kep tulajdonsagainal helyesen 1920x1080 latszik, stb.

    Edgebol hianyzo beallitasi lehetosegeken is sikerult felhuznom magamat, gondoltam sebaj, hasznalom az IE-t.
    Az meg azzal nyitott, hogy letiltotta a SetPoint 6.65-ot, mondvan nem IE kompatibilis... :C (Ja, telepites utan 2 oraval jott ki Logitechtol a 6.67-es egerdriver.)

    Mindegy, keznel volt az egy hettel ezelotti komplett 7.1 particiobackup, igy fel ora utan lett egy rendszerem, amitol nem kapok hulyet.

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Új hozzászólás Aktív témák