Új hozzászólás Aktív témák

  • Tigerclaw

    nagyúr

    Mar megint belefutottam a Windows 10 logikai vegtelen ciklusaba. A telepitett rendszer indithatatlan, pontosabban elindul majd par masodperc utan lefagy a desktop ugy hogy alt ctr del -re sem reagal. Csokkentett mod sem indul el.

    Valojaban mar csak le szeretnek masolni par fajlt a desktoprol, dokumentum konyvtarbol.

    Gondoltam, hogy ujratelepitem pendriverol. Viszont arrol inditva mikor a telepitesnel azt valasztom, hogy megtartanam a regi fajlokat, azt irja, hogy azt nem tehetem meg ugy hogy telepito mediumrol inditottam a gepet.

    Termeszetesen az inditasi hibajavitas nem mukodik, es nulla informaciot ad vissza, arrol, hogy mi is a baja.

    Szoval totalis logikai zsakutca. A futo rendszer nem fut, az ujratelepites nem lehetseges telepitolemezrol ugy, hogy ne torolje le a fontos fajlokat, kiveve ha nem az aktualisan futo rendszerrol inditom, ami nem fut maximum csak par masodpercig.

    Ezt amugy mar eljatszotta tavaly egy Windows 10update utan, aminel a vegen elengedtem az egeszet.

    Ennyi butan logikatlanul gondolkodnak a Microsoft fejlesztok?

    Esetleg valaki tud megoldast erre a dologra?

    Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

Új hozzászólás Aktív témák