Új hozzászólás Aktív témák

  • bepken

    veterán

    fura dolog történt....most, amikor el a WIN10-es (VHD) partícióról szerettem volna bootolni, kaptam egy ilyen világoskék, szomorú szmájlis képernyőt, ahol türelmemet kérte, míg begyűjti az "error info"-t és újraindul.
    - annyi kiegészítéssel, hogy volt valami hasonló üzenet az alján: "VHD_BOOT_HOST_VOULME_NOT_ENOUGH_SPACE" (nem biztos, hogy pont így szerepelt)

    aztán gondoltam, nem szenvedek vele, egyszerűen kicserélem a backup VHD-re és örülök. de van egy kis bibi...

    azóta minden újraindításkor konzisztencia ellenőrzést akar csinálni. egyszer hagytam, hogy végig fusson, elvileg renden le is futott, de aztán a következő bootnál megint ellenőrzést akart.
    kiszedtem a VHD-t a boot managerből, töröltem a fájlt, az ellenőrzés viszont továbbra is nyaggat...

    bár nagy para nincs rajtam, de nem vagyok biztos benne, hogy elég csak legyintenem egyet :D

    [ Szerkesztve ]

    ╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

Új hozzászólás Aktív témák